W związku z obecnie panującą epidemią COVID-19 dyrektor Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi informuje, że zajęcia dydaktyczne odbywają się nieprzerwanie w formie zdalnej (przez Skype/Zoom, kontakt telefoniczny i e-mailowy).  Dodatkowo, dzięki inicjatywie nauczycieli - Słuchaczom oferowana jest telefoniczna pomoc psychologiczna, metodyczna i prawna.


Drodzy Słuchacze!

Mając na uwadze trudną sytuację, w jakiej wszyscy się znajdujemy, pragniemy udzielić Wam wsparcia i dodać otuchy; oferujemy pomoc psychologiczną, prawną i metodyczną - w tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego z nauczycielami Kolegium Pracowników Służb Społecznych. Wykaz telefonów został do Państwa wysłany na e-maile grupowe.

Łącząc się z Wami w tym trudnym czasie, życzymy Wam dużo sił, nadziei i zdrowia.

Z poważaniem

mgr Tomasz Chorab

Dyrektor KPSS


Szanowni Państwo, w związku z decyzją Premiera M. Morawieckiego w sprawie rosnącego zagrożenia epidemią koronawirusa COVID-19 - Dyrektor Kolegium zawiesza od dnia 12 marca 2020 roku do 25 marca 2020 roku zajęcia dydaktyczne w siedzibie Kolegium.


W związku z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L z 04.05.2016 r., Nr 119, s. 1) informujemy, iż: cała treść komunikatu (kliknij, aby przeczytać).


KPSS CZELADŹ
ul. Juliana Tuwima 14a
41-250 Czeladź
tel.: 32 2566710
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ikona kpss strzalka KIERUNEK: PRACOWNIK SOCJALNY, WYDZIAŁ DZIENNY I ZAOCZNY

  • wymagane świadectwo maturalne,
  • nauka trwa 3 lata,
  • po ukończeniu otrzymujesz dyplom pracownika socjalnego,
  • wydział dzienny bezpłatny.

ikona kpss strzalka LICENCJAT PRACY SOCJALNEJ, WYDZIAŁ DZIENNY I ZAOCZNY

  • wymagane świadectwo maturalne,
  • nauka trwa 3 lata,
  • po ukończeniu otrzymujesz licencjat pracy socjalnej,
  • licencjat już od 133 zł miesięcznie.

Rekrutacja

baner rekrutacja
 

Społeczność

Twitter Logo Blue
 
instagram logo
 
 

Najnowsze galerie

Wręczenie nagró...
Image Detail Image Download